Zemin Döşemesi

4K Yapı Dekorasyon yaşam alanlarınıza renk ve güzellik katıyor.

Zemin döşeme malzemeleri arasında en çok tercih edilen parke çeşitlerinden biri olan masif parke, uzun ömürlü, ısı ve ses izalosyonu sağlaması, sistre olabilmesinden dolayı masif parke yıllardır tercih sebebi olmaktadır.

Lamine parke ahşap tabakalardan oluşan %100 doğal bir üründür. Tabakalar birbirlerine 90 derece açıyla yapıştırılmıştır. Yüzeyi cilalı veya yağlı bir şekilde döşemeye hazırdır. İlk döşeme sonrası sistre ve cila gerektirmez ama masif parkeler gibi defalarca sistre edilebilir. Lamine parke kaliteli, uzun ömürlü ve doğal bir döşeme malzemesidir.

Laminat Parke çizilme ve darbelere karşı dayanıklı yapısı, kolay temizlenebilmesi, çevre dostu olması ve çok çeşitli renk ve desen seçenekleriyle en gözde yer kaplama materyallerinden biridir. Çözüm ortaklarımızın ürettiği üstün kalite malzeme 4K yapı dekorasyonun usta uygulama ekibiyle buluştuğu zaman ortaya kusursuz estetik zeminler çıkmasını sağlar.

Biz 4K Yapı Dekorasyon olarak size beklentilerinizi aşacak bir çözümler sunarız. Müşterilerimizle ilişkilerimizi ortaklık seviyesinde kurarak her detaya büyük özen gösteriririz ve kötü süprizlere yer vermeyiz. Altına imzasını attığımız her proje müşterilerimizi memnun ederek gönüllerini kazanırız.

Şimdi bize bir email gönderin yada telefon açın yaşadığınız mekanlar hayallerinizi yansıtısın…

bilgi@4kyapidekorasyon.com